עמוד הבית אינדקס ציירים מישראל ציירים מהעולם צרו קשר חיפוש ENGLISH
אינדקס ציירים מישראל אודות הנריק רוסטוביץ
אודות הנריק רוסטוביץ

//

הנריק רוסטוביץ, 1947 - 

הנריק רוסטוביץ נולד בפולין בשנת 1947, ועלה לישראל בשנת 1950. 

בשנת 1982 החל לצייר בשמן על קנווס, ובשנים 1984-1986 למד אצל יצחק ספקטור, צייר ממוצא רוסי בעל תואר שני באומנות הציור באוניברסיטה של קייב. 

בשנת 2000 החל ללמד ציור, והקים את 'הגלריה לאומנות הציור' תחת שם המתחם www.omanut.com בשנת 2007 שודרג האתר למתכונתו הנוכחית.

אחרי 24 שנים של ציור הציג את עבודותיו לראשונה בשנת 2006 בתערוכה בגלריה לאומנות בחולון.באוגוסט 2010 השתתף בתערוכה 'הפרפר של פנדורה' בגלריה עמיעד ביפו ובאוקטובר 2010 בתערוכה 'בדמותו ובצלמו' במוזיאון של יפו העתיקה.  

הנריק רוסטוביץ מצייר דיוקנאות, אנשים, נופים וטבע דומם. מרבית ציורין הם בסגנון פיגורטיבי, עשירים בצבע, ומושפעים מסגנון הבארוק. 
מלבד עיסוקו באומנות, הנריק רוסטוביץ הוא בוגר הפקולטה למשפטים בתל אביב, ופרקליט בעל משרד עצמאי משנת 1976, המתמחה במיסוי מקרקעין ובמיסוי של רשויות מקומיות. מחבר ספרים רבים בתחום המיסוי, מרצה, עיתונאי ובונה אתרי אינטרנט. 

בשנת 2001 קיבל דוקטורט בשיווק באוניברסיטה של אורדיה, רומניה. 

רשימת הציורים

זכויות היוצרים בציורים ובצילומים של הציורים הן של הנריק רוסטוביץ. מותר להעתיק את הצילומים של הציורים ומותר לפרסמם לכל מטרה שאינה מטרה מסחרית ללא צורך בקבלת רשות ובלבד שבכל פרסום של הצילומים יצוין שמו של הנריק רוסטוביץ כצייר.